Ігрофікація на службі розвитку громад: міф чи реальність?

Упродовж 11-12 лютого громадські активісти з усіх регіонів України – партнерська мережа DVV international в Україні – познайомилися з настільною грою Світ Громад.

Гра світ Громад – це перша українська настільна кооперативна стратегія у жанрі соціального симулятора. 10 сценаріїв розвитку громади, 32 інструменти для розвитку громади, 96 життєвих обставин 25 комунальних та приватних об’єктів, 8 соціальних ролей – короткий перелік «мехініки» симулятора, в якому ігрові події максимально наближені до реального життя і перемогти у грі можна тільки кооперуючись та взаємодіючи.

Розробники – експерт з партисипативних технологій Taras Tymchuk і експерт з ігрофікації Michael Voitovich – продемонстрували потенціал гри у форматі авторської майстерні. Всі учасники майстерні (тепер вже Майстри Гри!) мали змогу апробувати гру та поділитися своїми враженнями та перспективами використання гри для розвитку своїх громад.
Дякуючи Oleg Smirnov і дружній команді DVV International in Ukraine дводенна майстерня пройшла «на одному подиху» і як завжди на високому організаційному рівні.

Залиште коментар