Студентська молодь та громадські активісти побудували щасливе та здорове міста!

24 березня в Мелітопольському краєзнавчому музеї  відбулося одразу 2 сесії гри “Світ громад” під керівництвом голови Української асоціації міст, що навчаються Сергія Прийми та заступника голови – Наталії Іванової.

Студентська молодь міста разом з громадськими активістами побудували щасливе та здорове міста.

За час гри обидві громади досягли мети гри, а одна навіть завчасно, завдяки поєднанню зусиль та фінансових капіталів задля розвитку громади не залежно від статусу, так:
– щедрий та соціально відповідальний фермер побудував пар для своєї громади;
– мер-підприємець з власних заощаджень оплачував борги громади та окремих співмешканців;
– священик придбав у власне майно бар.
Незапланованим результатом гри “Світ Громад” серед активістів громадського сектору Мелітополя стало планування майбутніх передвиборчих кампаній.

Дуже приємно, що саме в Мелітополі успішними мерами, які привели свої громади до виконання завдань стати громадою “щасливих людей” та “здорових людей”, були молоді представники студентської та учнівської молоді, які щойно пройшли тренінг “Волонтерство як спосіб активізації молоді в громадському секторі”. Це посилює нашу впевненість в тому, що молодь в нашому місті, що навчається, вже готова бути не тільки активними, але й відповідальними гравцями не лише в змодельованих ігрових ситуаціях, а й у справжніх життєвих обставинах.

Бо ця гра – це не просто соціальний симулятор, а інструмент навчання, можливість виявити свої найкращі, часом приховані якості лідерів та ефективних організаторів; це кооперативного стратегія, яка допомагає учасникам напрацювати баланс між особистими та суспільними інтересами і є особливо корисною для людей, яким не байдужий розвиток громад, в яких вони проживають.

Якби Айзек Азімов зіграв би в гру “Світ громад”, свою відому фразу “в житті, на відміну від шахів, гра продовжується навіть після закінчення партіі” він неодмінно написав би про свій досвід участі у нашій грі.”

Залиште коментар