День кар’єри «PROFIT DAY» у м. Мелітополь

24 травня 2017 року  в м. Мелітополі відбудуться заходи в рамках Всеукраїнської акції «День кар’єри «PROFIT DAY», метою якої є налагодження ефективного діалогу між роботодавцями та всіма тими, хто шукає роботу чи бажає визначитись із майбутньою професією.

День кар’єри «PROFIT DAY» – це унікальне поєднання  ярмарки вакансій та презентації кар’єрних можливостей від провідних компаній міста і регіону; зустрічі з представниками бізнесу та ринку освітніх послуг; цікаві і корисні тренінги та майстер-класи від професійних тренерів.

Заходи відбудуться 24 травня 2017 року  у Центрі культури і дозвілля Таврійського державного агротехнологічного університету. Початок о 13-00.

Участь у заході Є БЕЗКОШТОВНОЮ, проте ВИМАГАЄ РЕЄСТРАЦІЇ на сайті: https://profitday.info/upcomingevents

Більш детальна інформація про проект розміщена на сторінках www.ualc.org.ua та  http://profitday.info/.

Контактна особи– Наталя Іванова (067 292 54 25).

Всеукраїнська акція «День кар’єри «PROFIT DAY» проходить вже втретє. В 2017 році до неї приєдналися 19 областей України.

В Мелітополі День кар’єри «PROFIT DAY відбудеться за ініціативи Громадської організації «Українська асоціація міст, що навчаються» та за підтримки виконавчого комітету Мелітопольської міської ради і Мелітопольського міського центру зайнятості.

Залиште коментар