МЕЛІТОПОЛЬ – МІСТО КАР’ЄРНИХ МОЖЛИВОСТЕЙ

24 травня 2017 року  в м. Мелітополі за ініціативи Громадської організації «Українська асоціація міст, що навчаються» та за підтримки виконавчого комітету Мелітопольської міської ради і Мелітопольського міського центру зайнятості відбувся масштабний захід в рамках Всеукраїнської акції «День кар’єри «PROFIT DAY». Метою заходу було налагодження ефективного діалогу між роботодавцями та всіма тими, хто шукає роботу чи бажає визначитись із майбутньою професією.

День кар’єри «PROFIT DAY» – це унікальне поєднання ярмарки вакансій та презентації кар’єрних можливостей від провідних компаній міста і регіону; зустрічі з представниками бізнесу та ринку освітніх послуг; цікаві і корисні тренінги та майстер-класи від професійних тренерів.

Захід проходив  у Центрі культури і дозвілля Таврійського державного агротехнологічного університету. Близько 400 відвідувачів заходу мали змогу поспілкуватися з роботодавцями та залишити їм свої контакти. Відвідувачами заходу були не лише безробітні та вимушені переселенці, які зареєстрованій у центрі зайнятості, а й старшокурсники й випускники навчальних закладів міста та регіону. Завдяки плідній співпраці з координаційною радою з питань розвитку бізнесу в м. Мелітополі на виставці-ярмарку свої вакансії презентували 11 провідних підприємств м. Мелітополь, зокрема

 • Група компаній «Мелитопольская черешня»
 • ТОВ «Таврійська ливарна компанія «ТАЛКО»
 • ТОВ «Мелітопольський завод турбокомпресорів»
 • ТОВ «Агротек»
 • ПАТ «Гідросила-МЗТГ»
 • ТОВ «Гідросила-Тетіс»
 • ТОВ «Мелітопольський олійноекстракційний завод»
 • ПП «Молокозавод-ОЛКОМ»
 • ТОВ «Металлист»
 • ТОВ «АТБ-маркет»
 • Мережа будівельних магазинів «Фундамент».

Також залучитися до проходження військової служби за контрактом у Збройних Силах України пропонували представники Мелітопольського об`єднаного міського військового комісаріату.

Окрім цього всі відвідувачі Дня кар’єри «PROFIT DAY» у м. Мелітополь мали змогу відвідати майстер-класи і семінари від провідних спеціалістів Мелітопольського міського центру зайнятості, управління молоді та спорту Мелітопольської міської ради і Мелітопольського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги та Тренінгового Центру «EXPERT-INFO».

Фахівці Мелітопольського міського центру зайнятості знайомили відвідувачів з трендами на ринку праці, пропонували пройти профорієнтаційне тестування, дізнатися про секрети успішного резюме та про сім кроків для результативної співбесіди з роботодавцем.

Головний спеціаліст управління молоді та спорту Тетяна Несват разом з представниками Мелітопольського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги провели для всіх охочих тренінг-семінар у форматі «питання-відповіді» «Соціальні права молоді», на якому розглядалися соціально-правові питання першого робочого місця.

Сертифікований бізнес-тренер Тренінгового центру «EXPERT-INFO» Олена Коломоєць на мотиваційному майстер-класі навчала тому, як успішно поєднати в професійній діяльності задоволення, вміння та гроші.

Завершився захід розіграшем лотереї, призи для якої люб’язно надали компанії-учасниці ярмарку вакансій. Переможці лотереї отримали сертифікат на проходження тренінгу від Тренінгового Центру «EXPERT-INFO», соняшникову олію від ТОВ «Мелітопольський олійноекстракційний завод», чайні набори від ТОВ «АТБ-маркет», вершкове масло від ПП «Молокозавод-ОЛКОМ», брендовані кепки та іграшки від ТОВ «Агротек», каструлю з протипригарним покриттям від ТОВ «Таврійська ливарна компанія «ТАЛКО» та електричну дриль від мережі будівельних магазинів «Фундамент».

Варто зазначити, що Всеукраїнська акція «День кар’єри «PROFIT DAY» ініційована Всеукраїнською молодіжною громадською організацією «Молодіжний центр працевлаштування» і проходить в Україні вже втретє. Наразі до неї приєдналися 19 областей. В цьому році акцію підтримало Міністерство молоді та спорту України.

Залиште коментар