Голова «Української асоціації міст, що навчаються» взяв участь у Третій Міжнародній конференції ЮНЕСКО міст, що навчаються

18-20 вересня 2017 року у м. Корк (Ірландія) відбулася Третя Міжнародна конференція ЮНЕСКО міст, що навчаються «Глобальні цілі, локальні дії: на шляху до освіти та навчання для всіх упродовж усього життя». У конференції прийняв участь голова «Української асоціації міст, що навчаються» Сергій Прийма.

Більш ніж 700 учасників з понад 80 країн світу долучилися до участі в обговоренні провідної ролі міст у підтримці сталого розвитку. Конференція об’єднала представників ключових зацікавлених сторін міст – науковців, освітян, представників органів державної влади та місцевого самоврядування – для обміну досвідом та обговорення проблем в реалізації концепції «Місто, що навчається».

У своєму зверненні до учасників конференції Генеральний директор ЮНЕСКО Ірина Бокова наголосила, що міста по всьому світу є ключовими суб’єктами миру та розвитку в наступному столітті. І наш виклик полягає у забезпеченні тривалого миру та стійкого розвитку.

Упродовж трьох днів учасники конференції мали змогу плідно спілкуватися, встановлювати наукові контакти та обмінюватися креативними ідеями щодо популяризації освіти упродовж життя. Формат такої співпраці з міжнародною спільнотою важливий не лише для громадськості та науковців міста, а й для Мелітополя в цілому. Адже з 2016 року місто Мелітополь є членом Глобальної мережі ЮНЕСКО міст, що навчаються. Досвід міста був представлений на Другій Міжнародній конференції ЮНЕСКО міст, що навчаються (листопад 2016 р., м. Ханчжоу, КНР) та отримав високу оцінку від секретаріату Глобальної мережі ЮНЕСКО міст, що навчаються. І цього разу конференція ЮНЕСКО стала платформою промоції Мелітополя на міжнародному рівні.

 

Залиште коментар