Пізнавальний «сільський шопінг» влаштували активісти проекту ПУЛЬС

27 жовтня 2017 року вже вдруге на території населених пунктів Мелітопольського району розгорнув свою роботу вуличний консультаційний пункт «Запитай про децентралізацію у бібліотекаря», організований співробітниками Мелітопольської центральної районної бібліотеки та громадською організацією «Українська асоціація міст, що навчаються», які реалізують проект ПУЛЬС («Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні»)  в Мелітопольському районі.

Наразі в селищі Мирне триває процес утворення об’єднаної територіальної громади з с. Новопилипівка і для мешканців цих населених пунктів це питання є дуже актуальним. Саме тому про особливості проведення реформи децентралізації 27 жовтня в селищі Мирне на ринковій площі протягом «базарного дня» йшла мова в ході роботи вуличного консультаційного пункту «Запитай про децентралізацію у бібліотекаря». Ринок для проведення нашого заходу було обрано не випадково. Адже на цій території щоранку перетинаються шляхи мешканців селища Мирне, які роблять покупки, та мешканців с. Новопилипівка, які реалізують тут власну сільськогосподарську продукцію.

Більшість мешканців обох територій підтримують реформу. Обидві сторони найбільш цікавили важливі для кожного аспекти життя – подальша організація медичного обслуговування, робота закладів освіти, культури, налагодження транспортного сполучення. Щоб задовольнити більшість питань люди активно знайомились з інформаційними матеріалами, які дають уявлення про процес децентралізації в Україні. А щоб «сільський шопінг» був ще більш комфортним та зручним – усі бажаючі отримали фірмову сумку «Моя громада – мій добробут».

Захід проводився в рамках Проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), який виконується Асоціацією міст України (АМУ) в партнерстві з Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів IREX/Україна за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Залиште коментар