Ігрофікація – інструмент активізації членів громади

17 листопада 2017 року у Мелітопольській центральній районній бібліотеці відбувся третій захід в рамках проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС).

Цього разу члени громадської організації “Українська асоціація міст, що навчаються” вирішили в якості інструменту активізації мешканців сіл району, небайдужих до процесів децентралізації, застосувати Гру «Світ Громад». Ця гра – перша українська настільна кооперативна стратегія у жанрі соціального симулятора. Ігрові події максимально наближені до реального життя і перемогти у грі можна тільки усім гравцям разом. Гра задумана і розроблена як інструмент навчання тих, кому не байдужий розвиток своїх громад.

Розвинути свої соціальні компетентності та долучитися до проекту в якості членів групи підтримки реформи децентралізації до бібліотеки завітали активісти з сіл району – Семенівки, Спаського, Тамбовки, та смт. Мирне, а також менеджер проекту ПУЛЬС з міста Києва Тетяна Дементьєва.

Учасники мали змогу випробувати себе у різних соціальних ролях, поглибити знання щодо закономірностей розвитку громади, а головне – знайшли підтвердження того, що особистий успіх залежить від успіху громади, і навпаки сильна громада може бути побудована там, де є місце успіху кожного!

Захід проведено в рамках Проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), який виконується Асоціацією міст України (АМУ) в партнерстві з Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів IREX/Україна за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). #USAID #PULSE #IREX #АМУ #ПУЛЬС. В Мелітопольському районі проект реалізується Мелітопольською центральною районною бібліотекою та громадською організацією “Українська асоціація міст, що навчаються”.

 

 

 

Залиште коментар