Єднаємо покоління на благо громади

«Нічого для нас без нас!» саме під таким гаслом проходила дводенна коуч-сесія у м. Вінниця   11-12 грудня 2017 року. У заході прийняли участь представники  громадських організації, що працюють з людьми поважного віку, з 7  міст України – Вінниці, Львову, Чернігова, Миргорода, Мелітополя, Черкас  та  Сум. Місто Мелітополь представляли тренер ГО «Українська асоціація міст, що навчаються» Тетяна Однорог  та виконавчий директор Благодійного об’єднання «Соціальний фонд» Катерина Кучина.

Упродовж двох днів під керівництвом експертів  з  ГО «Сяйво надії» Романа Дрозда та Максима  Демченка (м. Полтава) йшла жвава дискусія стосовно активізації  людей поважного віку й  залучення їх до процесів розвитку громад та реформування країни.

Результатом дводенної роботи стала розробка плану дій відносно залучення  чоловіків та жінок старшого покоління до практичної участі в формуванні пріоритетів місцевих програм та громадського контролю на всіх етапах соціальної підзвітності.

Першим етапом стане аналіз діючих міських програм, фінансування яких заплановано з міського бюджету на 2018 рік, що спрямовані на підтримку людей похилого віку та виявлення освітніх потреб цільової аудиторії.  Саме ці результати допоможуть більш чітко визначити напрями реалізації концепції «місто, що навчається» стосовно цієї вікової категорії.

Реалізація регіональних проектів запланована до серпня 2018 року.

Проект «Єднання поколінь на користь громади» реалізується громадською організацією «Центр Поділля-Соціум» за підтримки «Програми сприяння громадський активності «Долучайся!», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та здійснюється Pact в Україні.

Залиште коментар