Підвищення рівня фінансової грамотності місцевого населення серед пріоритетів керівництва Семенівської сільської ради

17 січня 2018 року громадська організація «Українська асоціація міст, що навчаються»  організувала тренінг з фінансової грамотності для сільського населення в селі Семенівка. Тренінг провели заступник голови ГО «УАМН» Наталя Іванова та тренер Тетяна Однорог.

Цей тренінг став першим з низки заходів проекту для категорії слухачів з сільського населення. Організувати тренінг для мешканців села Семенівка вдалося за допомогою партнерів ГО «УАМН» з Семенівської сільської бібліотеки та Семенівської сільської ради, які вже неодноразово ставали учасниками та співорганізаторами інших заходів та проектів організації.

Відвідувачами тренінгу стали люди пенсійного віку, які об’єдналися у клуб для людей поважного віку «Серебряные струны» і систематично проводять свої засідання на базі сільської бібліотеки, а також працівники місцевої амбулаторії і спеціалісти сільської ради на чолі з сільським головою.

Саме цей тренінг був дуже цікавим, оскільки об’єднав людей різного віку, статусу та досвіду в управлінні фінансами. Доброзичлива атмосфера, яка панувала на заході, також була обумовлена гарними взаєминами між учасниками. Вони із радістю ділилися один з одним власним фінансовим досвідом, який, до речі, виявився дуже різноманітним та оригінальним.

Відвідувачі тренінгу із зацікавленістю працювали над питаннями ефективного управління власними коштами, можливостями створення накопичень, користування банківськими послугами. Наприкінці заходу в анкетах зворотнього зв’язку відвідувачі зазначали, що інформація на тренінгу була дуже корисною та цікавою, викликала багато додаткових запитань та побажань нових зустрічей за новими освітніми програмами.

Враховуючи велику зацікавленість з боку керівництва сільської ради у навчанні та підвищенні життєво важливих навичок місцевого населення, у майбутньому ГО «УАМН» планує і надалі продовжувати співпрацю з партнерами. Велика дяка від Громадської організації «Українська асоціація міст, що навчаються» голові Семенівської сільської ради Андрію Єрмоленку та бібліотекарю Семенівської сільської бібліотеки Ірині Пльоховій за безпосередню участь та допомогу в організації тренінгу.

Тренінг відбувся в рамках проекту «Особисті фінанси та відповідальне використання фінансових послуг», який є частиною регіонального проекту «Відповідальні фінанси» і створений за дорученням Міністерства з економічної співпраці та розвитку Німеччини, що реалізується Громадською організацією «Українська асоціація міст, що навчаються» за підтримки Представництва німецької неурядової організації «Шпаркассенштіфтунг фюр інтернаціонале Коопераціон е.В.» в Україні – Savings Banks Foundation for International Cooperation» (SBFIC).

Наступний тренінг для сільського населення проходитиме у смт. Мирне на базі Мелітопольської центральної районної бібліотеки.

Залиште коментар