Методична допомога фахівцям з соціальної роботи

25 січня 2018 року Громадська організація «Українська асоціація міст, що навчаються» в рамках співпраці з Мелітопольським міським центром для сім’ї, дітей та молоді організувала тренінг з фінансової грамотності для фахівців з соціальної роботи, які працюють з вразливими категоріями населення. Тренінг провели заступник голови ГО «УАМН» Наталя Іванова та тренер Тетяна Однорог.

Цей тренінг окрім основної мети – підвищення рівня фінансової грамотності присутніх на ньому, мав також серед своїх завдань і надання методичної допомоги соціальним працівникам, які перші приходять на допомогу у вирішенні багатьох соціальних питань вразливих категорій населення.

Слухачами тренінгу також стали і працівники клубів за місцем проживання Центру дитячої та юнацької творчості Мелітопольської міської ради, які працюють з дітьми з найнезахищених сімей.

Багато запитань учасників стосувалися особливостей використання банківських послуг, позитивних та негативних моментів у процесі отримання та погашення кредитів, а також можливостей застосування отриманих знань у своїй практичній діяльності. Особливістю цього тренінгу було те, що його учасники не лише особисто отримували нові знання, а й намагалися одразу спроектувати питання, які виникають з приводу озвучених проблем у їх цільової аудиторії, що свідчить про можливість подальшого використання матеріалів тренінгу у роботі з підвищення обізнаності широких верств населення з фінансової грамотності.

Тренінг відбувся в рамках проекту «Особисті фінанси та відповідальне використання фінансових послуг», який є частиною регіонального проекту «Відповідальні фінанси» і створений за дорученням Міністерства з економічної співпраці та розвитку Німеччини, що реалізується Громадською організацією «Українська асоціація міст, що навчаються» за підтримки Представництва німецької неурядової організації «Шпаркассенштіфтунг фюр інтернаціонале Коопераціон е.В.» в Україні – Savings Banks Foundation for International Cooperation» (SBFIC).

Залиште коментар