Підвищення рівня фінансової грамотності соціальних працівників у фокусі уваги ГО «УАМН»

31 січня 2018 року Громадська організація «Українська асоціація міст, що навчаються» організувала тренінг з фінансової грамотності для соціальних робітників та соціальних працівників відділення соціальної допомоги вдома Територіального центру соціального обслуговування Мелітопольської міської ради. Тренінг, який провела тренер ГО «УАМН» Тетяна Однорог, був продовженням роботи щодо надання методичної допомоги фахівцям, які працюють з вразливими верствами населення. Вибір цільової категорії не випадковий, адже у своїй повсякденній роботі працівники саме цієї організації найближче стикаються з проблемами людей, що опинилися в складних життєвих обставинах.

Найбільшу зацікавленість учасники тренінгу виявили у питаннях обліку та управління власним бюджетом, особливостей користування кредитами. Тренер неодноразово звертала увагу на важливість уважного ознайомлення з всіма умовами договорів з банківськими установами щодо отримання будь-яких банківських послуг. Актуальність цього підвищується з огляду на те, що співробітники Територіального центру працюють переважно з людьми похилого віку, які неодноразово стають жертвами шахраїв. Також багато уваги було приділено розгляду питань захисту прав споживачів, змін законодавства в цій галузі.

Тренінг відбувся в рамках проекту «Особисті фінанси та відповідальне використання фінансових послуг», який є частиною регіонального проекту «Відповідальні фінанси» і створений за дорученням Міністерства з економічної співпраці та розвитку Німеччини, що реалізується Громадською організацією «Українська асоціація міст, що навчаються» за підтримки Представництва німецької неурядової організації «Шпаркассенштіфтунг фюр інтернаціонале Коопераціон е.В.» в Україні – Savings Banks Foundation for International Cooperation» (SBFIC).

Залиште коментар