Партнерська зустріч ГО «УАМН» з колегами з Ради міжнародних наукових досліджень та обмінів IREX/Україна

19 лютого 2018 року в Мелітопольській центральній районній бібліотеці відбулася партнерська зустріч представників ГО «Українська асоціація міст, що навчаються» з колегами з Ради міжнародних наукових досліджень та обмінів IREX/Україна – менеджером проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС) Любов Квасюк та координатором Проекту ПУЛЬС Тетяною Дементьєвою.

Впродовж 2017 року спільно з бібліотечними працівниками Мелітопольської центральної районної бібліотеки було проведено багато інформаційних заходів в рамках реалізації Проекту ПУЛЬС, який виконується Асоціацією міст України (АМУ) в партнерстві з Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів IREX/Україна за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Метою цієї зустрічі стало не лише планування подальшої спільної роботи, а й організація робочої наради з членами групи підтримки реформи (ГПР) децентралізації, яку було сформовано на першому етапі реалізації Проекту ПУЛЬС в Мелітопольському районі. Бібліотечні працівники сільських бібліотек району займають активну громадську позицію, ведуть широку інформаційну та роз’яснювальну роботу серед місцевого населення, в тому числі і з питань децентралізації, отже є дієвими рушіями реформи. Тому і не дивно, що до складу Групи підтримки реформи увійшли активні бібліотекарі: бібліограф центральної районної бібліотеки Ганна Бондаренко, бібліотекар центральної районної бібліотеки Наталія Ламаш, бібліотекар Семенівської сільської бібліотеки, голова Громадської організації «Моя Роджина» Ірина Пльохова, бібліотекар Спаської сільської бібліотеки Наталя Рашевська, бібліотекар Тамбовської сільської бібліотеки Оксана Ганзіна.

Менеджер проекту ПУЛЬС Лювов Квасюк окреслила перший етап реалізації проекту, зупинилася на успішних практиках колег, повідомили про подальші плани продовження дії проекту. Розповіла про можливості підтримки ГПР з боку команди IREX/Україна, про очікувані результати діяльності ГПР. Було обговорено основні теми та питання, що мають бути в пріоритеті ГПР та можливі види діяльності ГПР, виходячи із потреб громади. З метою налагодження дієвої співпраці та отримання методичної допомоги було організовано скап-конференцію з представниками Запорізького регіонального відділення АМУ – Маргаритою Трипольською, консультантом з правових питань та консультантом з бюджетних питань Олександрою Оляніною, які відповіли на численні запитання присутніх та виявили зацікавленість у подальшій співпраці.

Приємним завершенням насиченого робочого дня стала пішохідна прогулянка до Національного історико-археологічного заповідника «Кам’яна Могила» та змістовна розповідь в музеї від заступника генерального директора заповідника Ольги Пеньової та цікава екскурсія пагорбом від наукового співробітника Ірини Лобанової. Дякуємо всім колегам за плідну співпрацю.

Залиште коментар