Обмін досвідом впровадження кращих практик муніципального розвитку з колегами з Вінниці

26-28 лютого 2018 року в місті Мелітополі з партнерським візитом перебували представники КП «Інститут розвитку міст» Вінницької міської ради. Візит організовано в рамках реалізації Програми Ради Європи “Інтеркультурні міста”. Представники ГО «Українська асоціація міст, що навчаються» взяли участь у роботі панельних зустрічей з обміну досвідом між містами та кращими практиками з міського розвитку.

Метою візиту став обмін досвідом і напрацюваннями у питаннях створення стратегічних документів, використання інноваційних підходів та методологій, способів налагодження співпраці між різними зацікавленими сторонами, а також щодо урбаністичного розвитку сучасних міст.

За два дні візиту було заплановано багато змістовних зустрічей з обміну досвідом створення та роботи КП «Інституту розвитку міст», вивчення основних напрямків діяльності, розробки та впровадження міжнародних проектів та розвитку міжнародної співпраці, а також обмін кращими практиками.

26 лютого заступник голови ГО «УАМН» Наталя Іванова та тренерка Тетяна Однорог зробили для колег з Вінниці презентацію на тему «Досвід участі м. Мелітополя у глобальній мережі ЮНЕСКО «Міста, що навчаються».

На зустрічі були присутні директор КП “Інститут розвитку міст” Вінницької міської ради Аліна Дяченко, координатор програми “Інтеркультурні міста” у м. Вінниця , менеджер проектів КП “Інститут розвитку міст” Юлія Кашпрук та менеджер зі зв’язків з громадськістю КП “Інститут розвитку міст” Тетяна Волошина. Гості жваво цікавилися питаннями практичної реалізації в Мелітополі Концепції «Місто, що навчається».

У рамках візиту було опрацьовано багато практичних питань реалізації конкретних прикладів щодо розвитку муніципального управління м. Вінниця та м. Мелітополя та визначені перспективи подальшої співпраці між містами.

Залиште коментар