EdCamp активно «завойовує» серця та розум освітян

27 березня на базі Мелітопольського НВК №16 відбулася магістральна регіональна (не)конференція міні – EdCampMelitopol «Від Я до МИ». Участь у (не)конференції взяла заступник голови ГО «Українська асоціація міст, що навчаються» Наталя Іванова, яка представляє і педагогічну громаду професійно-технічної освіти міста.

EdCamp активно мандрує країною. Майже кожного дня у різних куточках України натхненні «білі ворони» організують унікальні події! Рух EdCamp подорожує і набирає обертів!

Організатори та координатори заходу (а ними вже вдруге в Мелітополі виступили вчителі Мелітопольського НВК №16 та спеціалізованої школи №23 Наталя Савченко та Наталя Кідалова) змогли зібрати на цю яскраву та напрочуд корисну освітянську подію 126 учасників і учасниць з 6 областей України (західнішим містом-учасником були Чернівці, а схід країни представляв Маріуполь), які спілкувались, неформально навчаючи один одного, підтримуючи та створюючи унікальне динамічне освітнє середовище! Завдяки злагодженій праці дружньої команди колективів Мелітопольського НВК №16 та спеціалізованої школи №23 мрії, плани та дії, в результаті, втілилися у надзвичайно злагоджену та яскраву подію.

Цікаві та змістовні сесії провели експерти партнерських сесій, освітяни та громадські активісти з Мелітополя та різних куточків України. Кожна і кожен з учасників отримав до своєї «валізі» цікавинки з цієї події, практичні інструменти або свіжі ідеї, приємні емоції або, як мінімум, відчуття причетності до без перебільшення – вагомої справи, всі відчули належність до єдиної спільноти освітян, педагогів, які прагнуть змін в освіті.

Надзвичайно приємно усвідомлювати, що в Мелітополі так багато людей, небайдужих до освіти! Всі учасники відчули власний потенціал і дійшли висновку, що разом можна досягти всього. Дійсно Мелітополь насправді стає «Містом, що навчається»!