Зустріч з однодумцями – джерело натхнення на реалізацію нових ідей

5 травня 2018 року до Мелітополя з дружнім візитом до ГО «Українська асоціація міст, що навчаються» завітали представники ГО «Гостинець» з міста, що навчається – Новояворіська Львівської області. Серед учасників делегації були представники Новояворівського краєзнавчого музею та ГС «Агенція місцевого економічного розвитку Яворівщини».

Основними напрямками діяльності наших колег є розвиток громад через неформальну освіти дорослих, через ефективне використання ресурсів, через інші інструменти відродження громадянського суспільства. Цей візит відбувся завдяки Програмі національних обмінів, яка реалізується в рамках проекту «Містки громадської активності», за фінансування Європейського Союзу та Національного фонду підтримки демократії (США).

Протягом дня колеги обговорювали вектори розвитку неформальної освіти та соціальної згуртованості. Однодумцям вдалося не лише обмінятися досвідом впровадження різноманітних проектів та ініціатив, поспілкуватися з приводу подальших спільних планів, а й відвідати пам’ятки природи та культури Мелітопольщини. Здійснивши цікаві екскурсії до Національного історико-археологічного заповідника «Кам’яна Могила» та Мелітопольського міського краєзнавчого музею громадські активісти мали нагоду поспілкуватися з представниками музейної сфери про перспективи впровадження освітніх програм на базі музейних закладів.

Навіть підсумкову каву провели за важливими справами – обмінялися примірниками власної друкованої продукції обох організацій для поширення вдалого досвіду роботи з громадами міст, що навчаються.