Запрошуємо на День кар’єри “Profit Day”

30 травня 2018 року Громадська організація «Українська асоціація міст, що навчаються» на базі Таврійського державного агротехнологічного університету вдруге організовує в м. Мелітополь “День кар’єри “PROFIT DAY”. У 2017 році до заходу долучилось 11 підприємств міста та області, котрі мали нагоду презентувати свою продукцію та провести співбесіди з шукачами роботи.

Під час заходу планується провести ярмарку вакансій, тренінги від провідних роботодавців та виставки всеукраїнських та регіональних компаній, а також розіграш призів. Організатори забезпечують умови для проведення зустрічей роботодавців з потенційними шукачами роботи, з викладачами, випускниками та учнями професійно-технічних і вищих навчальних закладів, що може стати першим кроком для впровадження дуальної системи освіти.

У місті Мелітополі захід проходить за підтримки виконавчого комітету Мелітопольської міської ради та Мелітопольського міського та районного центрів зайнятості.

Для участі підприємств у заході необхідно заповнити заявку.

Зі всіх організаційних питань можна звертатися до контактних осіб від нашої організації – Наталя Іванова (0672925425), Тетяна Однорог (0982439651).