Професійне свято – гарна нагода посилити потенціал партнерської організації

18 травня, коли вся прогресивна світова спільнота відзначає Міжнародний день музеїв, представники ГО «Українська асоціація міст, що навчаються» вирішили привітати справжніх друзів і партнерів організації – колектив Мелітопольського міського краєзнавчого музею з їх  професійним святом.

Традиційно цього дня музеї відкривають свої двері для всіх охочих і небайдужих, готують нові проекти, презентації, виставки… У 2018 році тема Міжнародного дня музею – «Музеї в мережі: нові методи, нові відвідувачі». Саме з цієї нагоди протягом дня в сучасному інтерактивному просторі MLT Museum Smart Room наукові співробітники розповідали про призначення цієї кімнати та інноваційні локації, які в ній знаходяться, проводили освітньо-виховну програму “Відчуй світ на дотик”. В експозиційних залах музею співробітниками було підготовлено виставку-інтервенцію одного дня «Сучасність у минулому», на якій були представленні інноваційні предмети минулих періодів.

А для друзів, які завітали на урочистості, музейники влаштували інтерактивну пізнавальну екскурсію залами музею “Всі дороги ведуть до музею”. І, звичайно, яке ж свято без привітань та подарунків? Колектив наукових співробітників музею впевнено реалізує свою нову стратегію, одним з напрямків якої є підтримка освіти впродовж життя. Тому і подарунком від колективу ГО «УАМН» став сертифікат для наукових співробітників музею на участь навчальних програмах, що проводить організація. Сертифікат від імені колективу організації вручили заступник голови ГО «УАМН» Наталя Іванова та тренер Тетяна Однорог.