«Соціальне підприємство «Центр освіти дорослих» – інструмент реалізації концепції «місто, що навчається»

Саме таку назву має новий проект, що реалізуватиметься командою ГО «Українська асоціація міст, що навчаються» (ГО «УАМН») в місті Мелітополі та Мелітопольському районі протягом липня-листопада 2018 року за підтримки DVV International в Україні та сприяння Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини.

09 липня 2018 р. відбулося підписання Договору про співпрацю за №17 з Представництвом німецької неурядової організації «Німецьке об’єднання народних університетів» (DVV International) в Україні та розпочато роботу згідно із визначеними завданнями та конкретними заходами за проектом.

Метою проекту визначено підвищення якості життя дорослого населення міста Мелітополя і району шляхом створення й діяльності соціального підприємства «Центр освіти дорослих».

Конкретні завдання, що поставила перед собою команда ГО «УАМН» в межах реалізації проекту такі: виявлення освітніх потреб різних категорій дорослого населення м. Мелітополь; популяризація цінності навчання протягом життя; реєстрація та діяльність соціального підприємства “Центр освіти дорослих”; підготовка кваліфікованих фахівців з навчання дорослих; налагодження ефективної співпраці провайдерів в сфері формальної та неформальної освіти дорослих в місті Мелітополь; налагодження співпраці щодо надання освітніх послуг з установами формальної та неформальної освіти, Центрами зайнятості, підприємствами малого, середнього бізнесу, громадою.

Тож, закликаємо всіх партнерів, друзів та однодумців, які зацікавлені у розвитку освіти дорослих та впровадженні цінності навчання протягом життя, взяти участь у створенні та діяльності в місті Мелітополі першого Соціального підприємства та першого Центру освіти дорослих серед соціальних підприємств.