Ефективно “прокачали” тренерів

Таку трохи провокативну, трохи іронічну, трохи гумористичну, але дуже інформативну та вкрай зрозумілу назву мав тренінг для тренерів від успішного тренера-професіонала Тетяни Окружної, який був ініційований та проведений Громадською організацією «Українська асоціація міст, що навчаються» 6-7 жовтня 2018 року в приміщенні Коворкінг-центру громадської активності Бібліотеки імені Горького.

13 активних, завзятих, ініціативних, готових навчатися тренерів-початківців та не зовсім взяли участь у двох днях тренінгу, насиченого корисними практичними порадами від тренерів-практиків, груповими вправами, розбором структурних елементів тренінгу, знайомством з необхідним набором інструментів професійного тренера та багатьма корисними порадами та обміном досвідом.

Під час тренінгу були розглянуті такі необхідні будь-якому тренеру аспекти: як утримувати увагу аудиторії?; як працювати з “не зручними” учасниками?; які ефективні методики роботи застосовувати в різних ситуаціях під час тренінгу та багато іншого.

Запрошення учасників було розміщено в соціальних мережах, метою навчання було не лише підсилення практичних навичок місцевих тренерів, але й у такий спосіб було вирішено розширити тренерський склад Свята-ярмарку тренінгів та майстер-класів особистісного та професійного розвитку для дорослих, який відбудеться 27-28 жовтня 2018 року. Запрошеним учасникам було запропоновано розробити освітню програму для дорослих, яку вони матимуть змогу реалізувати вже через два тижні.

Наприкінці другого дня учасники отримали сертифікати за участь у тренінгу, але найціннішим багажем двох днів стали ті  моменти «живої андрагогіки», які залишаться не лише в пам’яті учасників, а обов’язково  стануть основою для розробки нових освітніх програм, курсів та тренінгів.