Свято-ярмарок тренінгів і майстер-класів особистісного та професійного розвитку для дорослих

ПрограмаРеєстрація учасниківПро проектРеєстрація тренерівПресанонс

27-28 жовтня 2018 року
Таврійський державний агротехнологічний університет, 5 корпус
(м. Мелітополь, пр-т Богдана Хмельницького, 18)

09:00 – 09:30 Реєстрація учасників
09:30 – 09:40 Офіційне відкриття Ярмарку
09:40 – 10:00 Презентація тренерів
10:00 – 11:40 Сесія 1 (тренінги/майстер-класи/ділові ігри)
11:40 – 12:00 Перерва
12:00 – 13:40 Сесія 2 (тренінги/майстер-класи/ділові ігри)
13:40 – 14:30 Перерва
14:30 – 16:10 Сесія 3 (тренінги/майстер-класи/ділові ігри)
16:10 – 16:30 Перерва
16:30 – 18:10 Сесія 4 (тренінги/майстер-класи/ділові ігри)
18:10 – 18:30 Підведення підсумків

27 жовтня

14:30 - 16:10

28 жовтня

16:30 - 18:10

Якщо Ви бажаєте відвідати заходи зареєструйтесь. Кількість місць обмежена!

 

Мета заходу полягає в популяризації серед жителів Мелітополя ідеї освіти дорослих і освіти упродовж всього життя через організацію і проведення свята-ярмарку тренінгів і майстер-класів з особистісного та професійного розвитку для дорослих від провайдерів освітніх послуг.

Термін реалізації: 27-28 жовтня 2018 року.

Місце: Таврійський державний агротехнологічний університет (м. Мелітополь, пр-т Богдана Хмельницького, 18)

Завдання проекту:

 1. Популяризація ідеї освіти дорослих і освіти упродовж всього життя серед жителів Мелітополя.
 2. Презентація жителям Мелітополя освітніх програм для дорослих.
 3. Підвищення авторитету та впізнаванності провайдерів освітніх послуг в сфері формальної та неформальної освіти дорослих міста та регіону.
 4. Обмін досвідом впровадження програм освіти дорослих в місті, регіоні та країні.
 5. Закріплення за Мелітополем статусу міста, що навчається, та формування його позитивного іміджу на всеукраїнському та міжнародному рівні.

В результаті проведення свята-ярмарку тренінгів і майстер-класів особистісного та професійного розвитку для дорослих очікуються наступні результати:

Короткострокові:

 • презентовано не менше ніж 200 мешканцям міста найбільш цікаві і затребувані освітні програми для дорослих від провайдерів формальної та неформальної освіти;
 • проведено більше 50 активностей (тренінгів/майстер-класів/ділових ігор) особистісного і професійного розвитку дорослих;
 • підвищено авторитет та впізнаваність не менше, ніж 10 провайдерів освітніх послуг міста;
 • поширено серед мешканців міста більше 1000 примірників роздаткових матеріалів про освітні послуги;
 • виявлено найбільш популярні освітні послуги серед населення;
 • здійснено обмін досвідом впровадження програм освіти дорослих провайдерами освітніх послуг в місті та регіонах України;
 • розширено перелік освітніх послуг на основі обміну досвідом між місцевими та регіональними провайдерами.

 Довгострокові:

 • закріплення за Мелітополем статусу міста, що навчається, та формування його позитивного іміджу на міжнародному рівні;
 • актуалізовано необхідність підвищення освітнього потенціалу дорослого населення;
 • підвищено попит на освітні послуги серед жителів міста;
 • активно популяризовано ідею освіти впродовж життя;
 • підвищено освітній потенціал дорослого населення Мелітополя.

Партнери:

 • Інститут міжнародного співробітництва Німецької асоціації народних університетів (DVV International) в Україні;
 • Таврійський державний агротехнологічний університет.

Цього року захід проходить в рамках Тижнів Німеччини в Україні.

Якщо Ви бажаєте взяти участь у заході в якості тренера, заповніть анкету.

Свято-ярмарок тренінгів і майстер-класів особистісного та професійного розвитку для дорослих

27-28 жовтня 2018 року, з 9.00 до 19.00

Таврійський державний агротехнологічний університет,

пр-т Б. Хмельницького, 18, корпус 5, факультет Агротехнологій та екології

Громадська організація «Українська асоціація міст, що навчаються» продовжує активну роботу у напрямку проведення заходів з  просування цінності освіти протягом життя в нашому місті.

Важливим фактором успішності ідеї навчання протягом життя є постійна популяризація освіти дорослих, проведення інформаційних кампаній, спрямованих на більш ширше висвітлення потенціалу освіти протягом життя для особистості і суспільства. Однією з таких кампаній в нашому місті має стати традиційне проведення Свята-ярмарку тренінгів і майстер-класів особистісного та професійного розвитку для дорослих, яке цього року відбудеться за підтримки Таврійського державного агротехнологічного університету.

Свято-ярмарок – один з публічних заходів проекту, що ГО «Українська асоціація міст, що навчаються» реалізує в місті Мелітополі та Мелітопольському районі «Соціальне підприємство «Центр освіти дорослих» – інструмент реалізації концепції «місто, що навчається» за підтримки DVV International в Україні та сприяння Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини.

Основною метою Свята-ярмарку є презентація освітніх  програм для дорослих та виявлення найбільш популярних освітніх послуг серед населення; підвищення авторитету та впізнаваності провайдерів формальної і неформальної освіти; обмін досвідом між провайдерами освітніх послуг в місті, регіоні та країні.

27-28 жовтня з 9.00 до 19.00 вже вдруге в Мелітополі цей масштабний освітній захід відбудеться як приклад практичної реалізації концепції “Місто, що навчається” і буде проходити цього року в рамках Тижнів Німеччини в Україні.

Як і у 2017 році, Ярмарок передбачає проведення упродовж двох днів (субота-неділя) тренінгів і майстер-класів  від провайдерів освітніх послуг як  Мелітополя, так й інших міст України. Планується, що у заходах візьме  участь понад 300 активних учасників, які зможуть відвідати від 1 до 8 тренінгів. Тематика заходів найрізноманітніша – від професійних тренінгів з маркетингу та просування особистого бренду до курсів масажу та самомасажу. Інформацію про розклад та тематику всіх освітніх програм можна знайти  на офіційному сайті громадської організації «Українська асоціація міст, що навчаються» http://ualc.org.ua/ та на сторінці у фейсбуці https://www.facebook.com/ngo.ualc/.

Також всіх охочих відвідувачів очікують презентація Клубу німецької мови при бібліотеці імені Горького з читанням німецької поезії в оригіналі від керівника та викладача  клубу Михайла Арестенка та  цікаві творчі майстер-класи від майстра виробничого навчання ДНЗ «Мелітопольське вище професійне училище».

Офіційне відкриття Свята-ярмарку відбудеться 28 жовтня о 9.30 в корпусі (№5) факультету Агротехнологій та екології ТДАТУ. До участі у відкритті заходу запрошено керівництво міста, представників організацій-партнерів, тренерів з короткою презентацією всіх освітніх програм заходу.

Одночасно на всіх локаціях Ярмарку буде проходити до 8 тренінгів/майстер-класів/ділових ігор одночасно. Кожен бажаючий може взяти участь у будь-якій активності, адже попереднє інформування про тренінги здійснюється на сайті Ярмарку та в соціальних мережах. Початок першої сесії о 10.00. Тривалість однієї сесії 1 година 40 хвилин, з 20-тихвилинними перервами. Наприкінці кожного дня для всіх учасників освітніх заходів планується проведення розіграшу лотереї.