Співпраця органів місцевої влади, закладів освіти та громадських організацій – запорука ефективного місцевого розвитку

29 жовтня 2018 року заступник голови Громадської організації «Українська асоціація міст, що навчаються» Наталя Іванова взяла участь у роботі Круглого столу «Зміцнення розвитку спільнот через освіту дорослих».

Організаторами засідання виступили представники Представництва Інституту міжнародного співробітництва Німецької асоціації народних університетів DVV International в Україні, Білорусі, Молдові та БО «Соціальний фонд».

Круглий стіл відбувся з метою підвищення обізнаності щодо значення освіти дорослих в процесах місцевого соціально-економічного розвитку та обговорення можливостей співпраці між місцевими органами влади й іншими зацікавленими сторонами щодо підтримки програм освіти дорослих. Йшлося зокрема і про положення Меморандуму про взаєморозуміння і співробітництво, який багатьма присутніми було підписано напередодні 27 жовтня. До обговорення можливостей подальшої співпраці долучились представники органів місцевого самоврядування, бюджетних установ та громадських організацій міста.

Захід відбувся в рамках проекту «Регіональні голоси – громадянське навчання дорослих для розширення прав та можливостей місцевих спільнот в Україні та Білорусі» за підтримки Федерального Міністерства закордонних справ Німеччини, який реалізується наразі в 6 містах України.