Новий напрямок роботи центру освіти дорослих “Перший” – підвищення професіоналізації працівників бібліотек

З 16, 22 та 29 листопада 2018 року Громадська організація «Українська асоціація міст, що навчаються» в рамках реалізації  проекту «Соціальне підприємство «Центр освіти дорослих» – інструмент реалізації концепції «місто, що навчається» провела освітній курс з підвищення професіоналізації працівників публічних бібліотек регіону «Бібліотека – культурно-освітній центр громади».

Заняття курсу були організовані в комфортному приміщенні Мелітопольського міського краєзнавчого музею, який є партнером в реалізації освітніх програм Центру освіти дорослих «Перший».

Учасниками курсу стали представники публічних бібліотек міста Мелітополя та населених пунктів Мелітопольського району, а також представники бібліотек закладів освіти міста.

Три дні занять курсу були реалізовані тренерами організації Тетяною Однорог та Наталією Івановою у форматі тренінгів, присвячених розвитку практичних навичок у працівників бібліотек щодо трансформації роботи бібліотечних установ на основі застосування учасницьких практик та збільшення додаткових послуг, в тому числі не лише суто бібліотечних. Наприкінці останнього заняття всі учасники отримали сертифікати, що свідчать про засвоєння програми освітнього курсу.

Реалізація практико-орієнтованого курсу «Бібліотека – культурно-освітній центр громади» проводиться Громадською організацією «Українська асоціація міст, що навчаються» з метою популяризації цінності навчання протягом життя, розвитку спектру освітніх послуг для дорослого населення, а також в межах практичної реалізації концепції «місто, що навчається».