Підведення підсумків – гарний початок нового

21 грудня 2018 року о 9.00 у Коворкінг-центрі громадської активності в бібліотеці ім. М. Горького, за адресою м. Мелітополь, бульвар 30-річчя Перемоги, 7  Громадська організація «Українська асоціація міст, що навчаються» провела Презентацію результатів спільної роботи Громадської організації «Українська асоціація міст, що навчаються» з установами та закладами формальної і неформальної освіти, громадськими організаціями, представниками органів місцевого самоврядування з практичної реалізації в місті Мелітополі  концепції «місто, що навчається» за 2018 рік.

До участі у Презентації було запрошено представників партнерських організацій, органів місцевого самоврядування, соціальних служб, громадськості. Метою зустрічі була публічна презентація результатів роботи організації за 2018 рік та обговорення перспективних планів роботи на 2019-2021 роки.

ГО «Українська асоціація міст, що навчаються» представила підсумки роботи за рік та результати реалізації проекту «Соціальне підприємство «Центр освіти дорослих» – інструмент реалізації концепції «місто, що навчається», який було реалізовано в липні-листопаді цього року в місті Мелітополі та Мелітопольському районі. А також було оприлюднено результати анкетного опитування та проведеного фокус-групового дослідження освітніх потреб дорослого населення міста Мелітополя та Мелітопольського району, яке було реалізовано в рамках впровадження проекту.

Презентацію результатів дослідження освітніх потреб провів директор ТОВ «Центр стратегічного розвитку територій» Андрій Орлов, який окремо зупинився на найбільш актуальних тематиках освітніх програм з точки зору учасників опитування та надав свої професійні коментарі щодо виокремлення серед учасників опитування окремих цільових та вікових груп.

Одним з основних результатів реалізації зазначеного проекту ГО «Українська асоціація міст, що навчаються» стало створення Громадської спілки «Соціальне підприємство «Центр освіти дорослих «Перший». Інформацію про передумови його створення, особливості реєстрації соціального підприємства у формі громадської спілки та про заплановані освітні програми та курси для дорослого населення в межах роботи ГС «СП ЦОД «Перший» в 2019 році  надала голова правління Спілки Тетяна Однорог.

Модератором зустрічі виступила заступник голови ГО «Українська асоціація міст, що навчаються» Наталя Іванова. Вона також доповіла присутнім про результати роботи організації в інших пріоритетних сферах, а саме: в напрямку розвитку Української Мережі міст, що навчаються та популяризації досягнень міста Мелітополя на шляху реалізації концепції «місто, що навчається», а також в напрямку проведення роботи зі сприяння здійсненню реформи децентралізації – реалізації в Мелітопольському районі проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування, в Україні» (ПУЛЬС), який виконується Асоціацією міст України (АМУ) в партнерстві з Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів IREX/Україна за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Учасникам Презентації було також запропоновано стати безпосередніми учасниками формування переліку актуальних освітніх програм та курсів Громадської спілки «Соціальне підприємство «Центр освіти дорослих «Перший» на наступний 2019 рік і стати співавторами та співвиконавцями цієї діяльності у якості тренерів, учасників, експертів.

У підсумку всіх присутніх привітали з прийдешніми святами та в якості подарунків було вручено орендовану друковану продукцію Центру освіти дорослих «Перший».