Ігрофікація на шляху побудови громад, що навчаються

18-19 лютого 2019 року відбулося перше тестування прототипу нового додатку Гри «Світ Громад» – Громада, що навчається.

Розробку додатку восени 2018 року ініціювало Представництво DVV International в Україні. До складу робочої групи, яка працювала над концепцією, була запрошена й тренер ГО «УАМН» Однорог Тетяна.

Протягом двох дні (9-10 листопада 2018 року) вона разом з представниками інших громадських організацій, що також використовують у своїй діяльності Гру «Світ громад», керівництвом DVV International в Україні й розробниками гри Тарасом Тимчуком та Михайлом Войтовичем обговорювали можливості та напрямки адаптації гри. Результатом плідної роботи та гарячих дискусій стало напрацювання концепції нового додатку гри, метою якого є популяризація та формування цінності навчання впродовж життя в ігровому процесі.

Трохи менше ніж за три місяці розробники вже презентували робочій групі, що працювала над концепцією, тестову версію додатку.

Отже, що змінюється у грі з використанням додатку «Громада, що навчається»? По-перше з’явилися 4 нові цікаві ролі: мама/тато у декреті, жінка/чоловік з інвалідністю, ветеран/ветеранка АТО, колишній ув’язнений/колишня ув’язнена; по-друге – новий об’єкт комунальної власності –Центр освіти дорослих та об’єкт приватної власності – бізнес-школа; по-третє нарешті з’явився ринок праці, від тепер учасники гри мають змогу працювати на об’єктах комунальної власності та у приватному бізнесі.

Наразі можливість протестувати прототип нового додатку Гри «Світ Громад» – Громада, що навчається мають лише 2 міста – Мелітополь та Новояворівськ. Це не є випадковим, адже саме ці міста входять до Мережі ЮНЕСКО міст, що навчаються та взяли курс на впровадження концепції навчання впродовж життя.

Запрошуємо Мелітопольців протестувати новий додаток.