День кар’єри «МЕЛІТОПОЛЬ – МІСТО МОЖЛИВОСТЕЙ»

25 квітня в Мелітополі відбудеться масштабний захід – День кар’єри «МЕЛІТОПОЛЬ – МІСТО МОЖЛИВОСТЕЙ».

На майданчику та у приміщенні Шахової школи відбудеться Ярмарок вакансій від провідних підприємств міста та регіону, пройдуть цікаві і корисні тренінги від провайдерів неформальної освіти Мелітополя, Запоріжжя та Харкова, буде проведено розіграш корисних призів.

Організатори заходу: Мелітопольська міська рада та її виконавчі органи, Мелітопольський міськрайонний центр зайнятості, Таврійський державний агротехнологічний університет імені Дмитра Моторного, Громадська організація «Українська асоціація міст, що навчаються».

Захід проходить за підтримки Мелітопольського міського голови Сергія Мінько.


Партнерська підтримка заходу надається проектом «Подолання наслідків конфлікту, пілотний проект з відновлення та розбудови спроможностей» , що реалізується відповідно до Угоди між Міністерством з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України, Запорізькою обласною державною адміністрацією та Аналітичним центром “СВ-Платформа”.

День кар’єри «МЕЛІТОПОЛЬ – МІСТО МОЖЛИВОСТЕЙ» – це насичений корисним змістом цикл заходів, що має на меті впровадження ефективного механізму налагодження діалогу між роботодавцями та всіма тими, хто шукає роботу.

Минулого року заходи в рамках Дня кар’єри зібрали біля 400 відвідувачів, які мали змогу поспілкуватися з представниками більше десяти провідних роботодавців та залишити їм свої контакти.

Цього року коло роботодавців-партнерів розширюється, тренінгова частина збагачується, кількість призів збільшується. Всім учасникам пропонується відвідати 5 тематичних секцій з майстер-класів і тренінгів та прийняти участь у розіграші призів у лотереї!

Місце проведення – Шахова школа (вул. Героїв України, 53)
Час проведення – 13.00 – 16.00
Контактні особи – Іванова Наталя (067 292 54 25), 
Однорог Тетяна (098 243 96 51).

Запрошуємо представників підприємств, установ та організацій міста і регіону долучитися до організації та участі у заходах Дня кар’єри «МЕЛІТОПОЛЬ – МІСТО МОЖЛИВОСТЕЙ. 
Для участі у заході необхідно зареєструватися за посиланнямhttps://forms.gle/Jmene93Sqopf49Da7