Підведення підсумків освітньої програми «Оператор-наладчик верстатів з ЧПУ»

16 квітня 2019 року у конференц-залі ТОВ «Мелітопольський завод турбокомпресорів» відбулось підведення підсумків та урочисте вручення свідоцтв про завершення освітньої програми «Оператор-наладчик верстатів з ЧПУ». Ця програма була реалізована на базі Центру освіти дорослих «Перший» і її першими учасниками стали співробітники групи компаній «Турбоком».

Результати реалізації освітньої програми та перспективи її подальшого впровадження обговорювали генеральний директор Групи компаній «Турбоком» Володимир Овчаренко, викладач курсу «Оператор-наладчик верстатів з ЧПУ» Юрій Дмітрієв, голова правління Громадської спілки «Соціальне підприємство «Центр освіти дорослих «Перший» Тетяна Однорог. Важливість розвитку кадрового потенціалу малого та середнього бізнесу, а особливо працівників робітничих професій, сьогодні визнається й на рівні міста. Підтвердженням цього є присутність на заході заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів Мелітопольської міської ради Сергія Прийми.

Освітня програма «Оператор-наладчик верстатів з ЧПУ» є результатом успішної співпраці Центру освіти дорослих «Перший» з бізнес-партнерами задля досягнення спільної мети – підвищення рівня кваліфікації робітничих кадрів. Адже розробка та реалізація актуальних освітніх програм для дорослого населення з особистісного та професійного розвитку є основною метою діяльності центру освіти дорослих.

Ідея створення цієї освітньої програми належить саме керівництву Групи компаній «Турбоком». Генеральний директор Групи компаній «Турбоком» Володимир Геннадійович наголосив, що вони визнають важливість і потребу у постійному розвитку кадрового потенціалу на підприємстві.

Навчання за освітньою програмою «Оператор-наладчик верстатів з ЧПУ» розпочалось 10 січня 2019 року на базі Центру освіти дорослих «Перший». Її учасниками стали 8 співробітників Групи компаній «Турбоком», які виявили бажання підвищити власну професійну кваліфікацію. Навчальний курс був доволі інтенсивним – загальний обсяг 70 годин.

Проводив заняття досвідчений викладач Юрій Дмітрієв, який має значний практичний досвід роботи на верстатах з ЧПУ різних виробників та модифікацій на промислових підприємствах міста, вивчав закордонний досвід, має значну викладацьку практику.

Юрій Олексійович зауважив, що успішність курсу, в першу чергу, залежала від слухачів, які виступили співрозробниками, вносячи пропозиції щодо корегування змісту освітньої програми спираючись на практичний досвід.

Наприкінці заходу відбулось урочисте вручення свідоцтв про завершення освітньої програми «Оператор-наладчик верстатів з ЧПУ». Учасники висловили слова подяки організаторам курсу, а особливо Юрію Олексійовичу за корисні та цінні знання, які вони вже застосовують на практиці.

Центр освіти дорослих «Перший» відкритий для подальшої співпраці в напрямку розробки та впровадження актуальних освітніх програм для дорослих. Запрошуємо всіх слідкувати за новинами Центру на сторінці у Facebook (https://www.facebook.com/pershyi), бо вже дуже скоро розпочнеться набір на нові освітні програми.