Загрузка Мероприятия

« Все Мероприятия

  • Это мероприятие прошло.

Вуличний пікнік «Ми живемо в новій громаді»

18.05.2018 10:00 - 13:00

Запрошуємо жителів Новенської сільської ради на «Вуличний пікнік»  з інформування та залучення громадськості до процесу реформ децентралізації.

Будемо спілкуватися про ідеї, що можуть змінити життя людей у громаді, озвучувати потреби та проблеми жителів Новенської сільської ради, а також шукати шляхи їх вирішення.

Саме що таке децентралізація, яка структура та повноваження посадових осіб ОТГ, хто такий староста, як мають функціонувати державні установи, надаватися адміністративні послуги в ОТГ – на ці та багато інших питань дадуть відповіді інформаційні матеріали, які ви зможете отримати під час заходу.

Ми працюємо у форматі інтерактивного спілкування на відкритому до ідей та думок просторі. А також у нашому меню – анонс різноманітних цікавих практик, які надихнуть вас на нові ідеї та підживлюватимуть ваше бажання їх втілити у життя, знайомство з активістками з громадського сектору, які радо долучаються до пікнікування.

Хочете змін у своїй громаді – станьте цією зміною! Долучайтеся до «Вуличного пікніка» та робіть життя громади кращим!

Зустріч відбувається у межах проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС), який виконується Асоціацією міст України (АМУ) в партнерстві з Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів IREX/Україна за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID)    #USAID #PULSE #IREX #АМУ #ПУЛЬС.

Подробности

Дата:
18.05.2018
Время:
10:00 - 13:00
Событие рубрика:

Организаторы

Мелітопольська центральна районна бібліотека
Українська асоціація міст, що навчаються

Место проведения

Новенська сільська рада
вулиця Продольна 1
с. Нове, 72380 Украина
+ Карта Google